Kohaletoimetamine

TARNEAEG JA KOHALETOIMETAMISE TINGIMUSED

1.
Kui kauba asukohaks on märgitud Vesse, Vesse ladu, siis tarnitakse tellitud kaup tarbija poolt määratud aadressile ja valikusse märgitud transportteenusega DPD või Cargobus tarbijani 2−3 tööpäeva jooksul. Kui kauba tarneajaks on märgitud “tellimisel 2p”,”tellimisel 2 nädalat”,”tellimisel” jms, tarnitakse kaup tarbijale välismaa laost. Pärast arve tasumist 1A REHVID OÜ pangakontole tarnitakse kaup tarbijani. Kui arvete tasumine või laekumine toimub puhkepäevadel või pärast kella 12.00 tööpäeval, siis tellimuse täitmine käivitub järgmisel tööpäeval.

2. Tallinna piires on velgede kohaletoimetamine tasuta.

3. Eripiirkondadesse nagu saartele ja kaugematesse maakondadesse võib tarneaeg pikeneda kuni 3 tööpäevani.

4. Kui toote asukohaks on märgitud Viimsi, Ladu või Ladu3 siis tarnitakse kaup tarbijani 2−5 tööpäeva jooksul pärast makse laekumist 1A REHVID OÜ pangakontole.

5. Kaup asukohaga “tellimisel 2 päeva” tähendab, et kaup jõuab veljedid esindusse 2−3 tööpäeva jooksul peale tellimuse sisseandmist. Juhul, kui tarbija soovib kauba kätte saada DPD või Cargobus esindusest, lisandub tellimise ajale kauba kättetoimetamise tarneaeg 1−2 tööpäeva.

6. Kaup asukohaga “tellimisel” on vaja pöörduda kaupleja poole e-maili teel info@veljedeoutlet.ee, telefoni teel +372 535 40 737 või Facebookis täpsema informatsiooni saamiseks.

7. Kättetoimetamiskoha sisestamisel tuleb kontrollida andmed tähelepanelikult üle ja veenduda, et kõik nõutavad andmed on esitatud ja korrektsed. Kaupleja tarnib kaubad tarbijale esitatud andmete alusel. veljedeoutlet ja kullerfirma ei vastuta toodete kohaletoimetamise viivituse ja tekkinud arusaamatuste eest juhul, kui viivitus või arusaamatus on tingitud tarbija poolt tellimuse vormistamisel esitatud andmete ebatäpsusest.

KOHALETOIMETAMISE HINNAD

1.
Kõik e-poes olevad hinnad on eurodes ja sisaldavad käibemaksu.

2. Kaupade hinnad ei sisalda tasu transporditeenuse eest.

3. Transporditeenuse maksumus sõltub tarbija poolt valitud sihtkoha aadressist, kättetoimetamise viisist (Cargobus esindus, kullerteenus, tulen ise järgi) ning kauba kogusest.

4. Tarbijal on võimalik transporditeenuse lõpphinda näha peale kauba koguse, sihtkoha aadressi ning kättetoimetamise viisi valimist. Cargobus esindusse saatmise hinnakirjaga on võimalik tutvuda aadressil:
www.cargobus.ee Kullerteenuse hinnakirjaga on võimalik tutvuda aadressil:
www.dpd.com/ee, www.dbschenker.ee, www.venipak.ee

5. Kasutatud ja uute velgede puhul on hind välja toodud tükihinnana.

6. Kauplejal on õigus igal ajal muuta e-poes kuvatavaid hindu. Kui e-poes on muudetud hindu peale tarbija poolt tellimuse esitamist ja selle eest tasumist, siis kohustub tarbija tarnima kasutajale vastavad tooted tellimuse hetkel kehtinud hindadega või anda võimalust loobuda tellimusest. Tarbijal ei ole õigust nõuda hinnavahe kompenseerimist.