KKK

Velje hind
Kuulutuses on velje hind märgitud tükihinnana (tk). Hind on märgitud eurodes. Palume lugeda Ostutingimused meie kodulehel enne ostmist.

Velje asukoht
Vesse ladu või Vesse – velje asukohaks on Vesse 4, Tallinn (Vesse esindus). Vesse esindusest saab osta hooajalisi rehvi ja veljed väga laias valikus.

Tööaeg: E-R: 9:00-19:00; L-P: suletud. (Tuleb täpsustada kontaktides, see muutub sõltuvalt sellest kas on rehvivahetushooaeg või ei ole.)

Ladu – velje asukohaks on muu ladu, kust transporditakse Vesse esindusse tavaliselt 1-2 tööpäeva jooksul. Laost kauba kättesaamist ei toimu, ainult kas esindusest või saadetakse transpordiga kliendini.

Tellimisel 2 päeva – velg on tellimisel 2 tööpäeva.

Tellimisel 3 päeva – velg on tellimisel 3 tööpäeva.

Tellimisel – täpsustada müüjaga, kui pikk on kauba tarneaeg Eestisse. E-mail aadress: info@veljedeoutlet.ee

Märkus! Juhul, kui soovite transporditeenusega (Cargobus, DPD, Schenker, Venipak, kuller) kaupa koju, lisandub velje tellimise ajale 1-2 tööpäeva. Näiteks kui velje tellimisaeg on 2 tööpäeva, lisandub sellele kulleriga kojusaatmise aeg 1-2 tööpäeva.

Veljede kogus
Tootelehel saab kontrollida veljede kogust, näiteks 2 tk.

Tingimine
Hinna tingimine toimub ainult kohapeal. Eriti kehtib see kasutatud kauba puhul, mille klient kõigepealt üle vaatab ning ostusoovi korral hinda täpsustab.Telefoni, e-maili jm. sidevahendi teel hinnatingimist ei toimu.

Kas velje hinna sisse kuulub rehvivahetus?
Velje hind ei sisalda rehvitöid. Veljedeoutlet kodulehel on üleval rehvitööde hinnakiri.

Kas veljede tellimiseks on vajalik ettemaksu sooritamine?
Jah. Soovi korral võib klient tasuda osade kaupa. Enne kauba tellimist tasub näiteks 50% summast ning kaubale järgi tulles ülejäänud summa. Kui klient soovib kaupa kullerteenusega koju, on vajalik kogu summa tasumine enne teele saatmist.

Kas kullerile on võimalik arvet tasuda?
Kullerile arve tasumist ei toimu.

Kauba saatmine väljaspool Eestit
Saadame kauba üle Euroopa DPD kullerteenusega.

Veljede broneerimine
Veljed saab broneerida ettemaksu alusel. Üleüldiselt kehtib kauba ostmisel reegel – kes ees, see mees.

Mis saab, kui tellitud kaup on laost otsas?
Kui mingil põhjusel on toode laost otsa saanud, siis võtame Teiega ühendust sidevahendi (e-maili teel või telefoni teel) ja lepime kokku tellitud toote asendamise samaväärse tootega või raha tagastamise.

Kas Veljedeoutlet’il on esindus Tartus?
Ei ole. Ettevõtte juriidiline aadress on Tartus, kuid esindused on Tallinnas (Vesse 4). Lähitulevikus võib juurde tulla veel esindusi üle Eesti, vaata informatsiooni kontaktides.

Velje valik
Veljedeoutlet veljevalik on üleval internetiaadressil www.veljedeoutlet.ee. Lisainformatsioonis on täpsustatud velje asukoht (Vesse või tellimisel). Hinnapakkumist uutele valuvelgedele on võimalik küsida e-maili teel.

Replica valuveljed
Replica valuvelgede valikuga on võimalik tutvuda SIIN.

Kas müüme üksikut velge komplektist?
Müüme, välja arvatud replika.

Mis mõõdus veljed ja rehvid sobivad konkreetsele autole?
Kui sisestada internetiaadressil auto andmed (mark, tootmisaasta, mudel ja valida mootorimaht), siis saab näha sõiduki rehvi ja velje andmeid. Mõõdu tabel